Nie jedź nigdzie - zostań w domu. Ja pojadę za Ciebie.
Blog > Komentarze do wpisu

Radiowego lansiku ciąg dalszy

W tym tygodniu Wielebny Lachman też będzie zamęczał radiosłuchaczy swoimi nudnymi wynurzeniami (i zanurzeniami). Znów w sobotę, po wiadomościach o godzinie 13, w audycji "Archipelag" w Polskim Radio Szczecin. Tym razem będą to naprawdę morskie opowieści dziwnej treści, bo o Galapagos będzie mowa.

Jako ilustracja do tej lanserskiej informacji niechaj posłuży (już po raz trzeci) filmowy wqrviacz-zapowiadacz dłuższej produkcji z żółwich wysp. Materiału filmowego spod wody mam jakieś półtorej godziny, więc coś się chyba uda wybrać ciekawego. Premiera już wkrótce.

czwartek, 18 marca 2010, lachmani

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2010/03/18 23:32:52
Czesc L. Znalazłam Cię u Tierralatiny. Chyba muszę mu w końcu podziękować, bo to już kolejny tak fajny blog, który dzięki niemu odkryłam ;)
Co prawda moja miłość do Ameryki Południowej jest na trochę dalszym miejscu niż número um , i ogranicza się do konkretnych rzeczy i miejsc (Bosssskie Buenos), ale pewnie to dlatego, że byłam tam tylko raz, i to tylko 2 tygodnie. A nauczona już trochę przez Tierrę (i Cejrowskiego poprzez książki) wiem, że aby w ogóle można zacząć się wypowiadać o tym kontynencie, trzeba spędzić tam co najmniej kilka miesięcy (i przede wszystkim rozumieć język tubylców!). Dlatego nie będę się mądrzyć, tylko po prostu co jakiś czas Cie tutaj popodglądam i poduczę. A jak mi powiesz, czy to szczecińskie radio można gdzieś złapać w sieci, to i posłucham. Mam nadzieję, że ok :)
Serdecznie z Dublina,
Ofca
-
2010/03/19 12:53:33
Oczywiście, szczecińskie radio można złapać w sieci, wystarczy kliknąć na link, a potem "Posłuchaj" i już :)
Pozdrawiam
L
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...