Nie jedź nigdzie - zostań w domu. Ja pojadę za Ciebie.
Blog > Komentarze do wpisu

Wynocha spod wody. Ino migusiem!

Oto ostatnia porcja podwodnych fotek z wyspy Mabul. Mamy na nich starych znajomych - żółwia, ślimaczki, mureny, mątwę, skrzydlice, żabo- i krokodylo-rybki oraz parę innych pospolitych kreatur, takich jak patelnice niebieskoplame (blue spotted stingray). Ale na początek mam dla Was paskudną, kolorową mordę szkaradnicy. Zdaje się mówić: Przeproś i wy...jazd stąd.

    

Większość tych fotek została zrobiona podczas ostatniego nurkowania, które odbyło się pod nieużywaną platformą wiertniczą z lat 70tych, które obecnie pełni rolę ośrodka nurkowego Seaventures, a pod wodą jest jednym z fajniejszych miejsc do nurkowania na Mabulu.

Ostatecznie postąpiłem zgodnie z sugestią szkaradnicy i zabrałem swoje manatki spod wody. Ale było też co oglądać na samej wyspie. O tym za chwilę.

środa, 04 stycznia 2012, lachmani

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/01/04 20:36:30
Przepiękne kolory, bajkowy świat.
-
2012/01/04 20:54:54
Maciuś, a powiedz takiemu ignorantowi jak ja, jaka jest gwarancja, że takie ładne, kolorowe i bajkowe coś nie upierdzieli Cię w końcu w nogę, tyłek albo nie odgryzie ręki na przykład? Właśnie jestem po kolejnej z lektur Cejrowskiego i już wiem, że w Amazonii to nawet piękny motyl może zabić.
-
2012/01/05 01:08:48
Nie wiem co tam Cejrowski wymyślił, ale zabić potrafi nawet pies... Gwarancji nie ma żadnych, zasada jest prosta - nie dotykaj niczego :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...