Nie jedź nigdzie - zostań w domu. Ja pojadę za Ciebie.
Blog > Komentarze do wpisu

Afrykańska bajka o rozpiździelu

Bajeczka na dziś jest znów cholernie długa i cholernie nudna. I zdjęć też jest od cholery. A zdjęcia te i opowieści pochodzą z Mozambiku i RPA, które odwiedziłem zimą 2011 roku.

Może nie ma w tych opowieściach jakiegoś ogromnego entuzjazmu, ale taka to właśnie była wycieczka - mało entuzjastyczna, pełna leciutkich rozczarowań i raczej smutnawych przemyśleń. Co nie znaczy, że nie była ciekawa - wręcz przeciwnie. To zresztą widać na zdjęciach. Nie zrażajcie się więc początkowymi widokami z brudnego, betonowego Maputo. Potem pojawiają się bardziej kolorowe pocztówki i całkiem ładne kadry spod wody.

Chyba na razie dość tych bajeczek, bo muszę zacząć się pakować. Od poniedziałku Blogasek znów zmienia się w prawdziwy dziennik.podróży.

środa, 09 stycznia 2013, lachmani

Polecane wpisy

  • Króciutenieczka bajeczka na Nowiutki Roczek

    Na powitanie Nowego Roku i dokładnie w drugą rocznicę tamtego wyjazdu - bajeczka o małym kraiku zwanym Swazilandem albo po naszemu Suazi . Gadania nie jest za d

  • Podróże zmieniają ludzi

    Słowa są zbędne, zdjęcia mówią wszystko. A wybór należy do Ciebie . Wystarczy wsiąść do samolotu. Świat zrobi z Tobą porządek .

  • 1time 4ever

    Końcówka wyjazdu obfitowała w miłe niespodzianki. Chociaż zapowiadało się słabo, bo w przeddzień wyjazdu dostałem smsa (a nawet dwa), że mój lot z Durbanu do Jo

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/01/11 02:23:46
Po 462 zdjeciach mam metlik w glowie i po chwili przerwy zaczne znow ogladac. Teraz na zywca aprobuje tytul posta.
Uwazam sie za szczesciare, ze trafilam na "dziennik".
Ty musisz podrozowac bo masz takie DNA a ja musze podazac za toba bo moje DNA nie przewiduje modyfikacji abym tego zaprzestala.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...